al contingut a la navegació Informació de contacte

Entitats

Web d'entitats del municipi de Tremp : http://www.tremp.cat

Amics del Ball del Pallars

amicsdelballpallarsjussa@hotmail.com

Associació pel patrimoni de la Terreta

assc.patrimoniterreta@gmail.com

Club de Vehicles Històrics de Lleida- Secció Pallars

clasicspallars@hotmail.com

Esbart Dansaire de Tremp

esbartremp@gmail.com

Lo Pallars

lopallarscultural@gmail.com

Miquelets del Pallars, trabucaires

trabucairesdetremp@gmail.com

Orfeó de Tremp

orfeodetremp2@gmail.com

Pirineu.watt

pirineus.watt@gmail.com

Ralet Ralet

raletralet.tremp@gmail.com

Vehicles Clàssics del Pallars

classicstremp@gmail.com

Xarxa Tremp

tremp@fundacioxarxa.cat

Associació Fotogràfica del Pallars

fotorural2020@gmail.com

A Galet

agaletremp@gmail.com

Casal Cultural

casalculturaltremp@gmail.com

Colla de Diables Lo Peirot

lopeirottremp@gmail.com

Coral Polifònica de Tremp

Associació Cultural i recreativa Mai Tant teatre per a tothom

Mostremp

mostremp@gmail.com

Teatremp

Palatium

associaciopalatium@gmail.com

Club de Bàsquet Tremp

cbtremp@gmail.com
Club de Futbol Sala de Tremp
Club de Futbol Tremp clubfutboltremp@gmail.com
Club de Tennis-taula Tremp ctttremp@gmail.com
Club d'Esquí Tremp clubesquitremp@gmail.com
Club Esquí Nàutic Pallars Jussà
Club Nàutic St. Antoni cnsatremp@gmail.com
Club Patí Tremp patitremp@hotmail.com
Club Subaquàtic del Pallars csubpallars@gmail.com
Escola de Futbol eftremp@gmail.com
Penya Barcelonista
SAM sam.tremp@gmail.com
Societat de Caçadors del Montsec socamo.tremp@gmail.com
Societat de Caçadors Torre de Montllobar
Societat de Pescadors sptremp@hotmail.com
Unió Ciclista Tremp uctremp@gmail.com
Assamblea Local Creu Roja pallarsjussa@creuroja.org
Associació de Celiacs de Catalunya-delegació de Lleida lleida@celiacscatalunya.org
Consell de Govern de la Gent Gran i ASACT asactremp@gmail.com
Exempleats de FECSA del Pallars exempleatsdefecsadelpallars@gmail.com
Fundació Fiella
Projecte Home sfont@projectehome.org
Un més del poble unmesdelpoble@gmail.com
Alba Jussà albajussa@aalba.cat
Aloha aloha25620@gmail.com
Associació contra el Càncer jordi.arjo@aecc.es
Càritas Diocesana Tremp
Dones Rosa d'Abril donesrosadabril@gmail.com
Entrepobles Pallars 
Fibro Lleida  fibrolleida@gmail.com
Mans Unides
Associació El Gato Feliz
Ruravitàlia
Activila't cvila.comi@gmail.com
Amics de la Terreta
Amics d'Espluga de Serra
Associació de veïns Amics de La Torre de Tamúrcia
Associació de veïns d'Aulàs
Associació de veïns de Puigcercós
Associació de veïns de Santa Engràcia

casamauritremp@gmail.com

Associació de veïns de Suterranya aavvsuterranya@gmail.com 
Associació de veïns d'Eroles Col·lectiu
Associació de Veïns d'Espluga de Serra
Associació Veïns de Sapeira lasaljc@telefonica.net
Comissió de Festes "Contrapàs" de Palau palaudenoguera@hotmail.com
La Llabusta lallabusta@gmail.com
Cau Juvenil de Tremp tamarros.cau@gmail.com
Coordinadora Cultural del Correllengua Pallars
La Casa del Sol Naixent lacasadelsolnaixent@hotmail.com
T25620 jovent25620@gmail.com
Àpat apatpallars@viujussa.cat
ASAJA
Associació de productors d'Oli del Pallars olipallars@gmail.com
Cambra de Comerç i Indústria - secció Tremp delegacio.sort@cambralleida.org
CAT cattremp@gmail.com
Comunitat de Regants i Espectants de la conca de Tremp
JARC pallars@jarc.cat
Unió de Pagesos uniopagesos@uniopagesos.cat
Associació Taxis Tremp, Pallars Jussà ass.taxistremppallarsjussa@gmail.com

Document Actions